بشر از دیرباز و به روش های گوناگون به دنبال ثبت لحظه های شیرین زندگی خود بوده که این امر از میل به جاودانگی انسان سرچشمه میگیرد. روش هایی که انسان برای ثبت این لحظات انتخاب میکرده با توجه به دانش و توانمندی های زمان خود گوناگون بوده است. در ابتدا با تصویر سازی یا پیکر تراشی های ساده خاطرات خود را ثبت میکردند و سپس با گذشت زمان و پیشرفت بشر، نوع ثبت ها هم تفاوت پیدا کرد و به نقاشی های بهتر و باکیفیت تر تبدیل شدند و با توسعه ابزار آلات، کیفیت پیکر تراشی ها هم تغییر کرد و به نمونه واقعی نزدیکتر شدند. کم کم دوربین اختراع شد و جایگاه ویژه ای در بین مردم پیدا کرد، زیرا در زمانی نسبتاً کوتاه و با سختی کمتری لحظات بدون بازگشت زندگی خود را ثبت میکردند و بعدها با مراجعه به آن، خاطرات خود را بازنگری میکردند و لذت میبردند. خوشبختانه امروز در دوره ای زندگی میکنیم که بسیاری از امکانات را در اختیار داریم و می توانیم لحظات شیرین و شاید تکرار نشدنی زندگی خود را ثبت کنیم و چیزی از خود به یادگار بگذاریم تا در آینده نیز هم خودمان و هم سایرین از آن لذت ببرند.

همانطور که اشاره شد، عکس ها میتوانند انتخاب خوبی برای ثبت خاطرات و لحظات خوب زندگی ما باشند. شاید یا باید برایتان پیش آمده باشد که وقتی یکی از عکس های دوران کودکی خود یا والدینتان را میبینید چقدر ذوق زده میشوید و لذت میبرید ولی باز هم شاید خیلی قابل لمس نباشند.

حال تصور کنید که در زمان کودکی، نمونه ای مشابه به دست یا پای ما ساخته میشد و الان میتوانستیم آن را داشته باشیم و در دست بگیریم و لمسش کنیم و گذر زمان را در آن حس کنیم، چقدر میتوانست شیرین باشد، هم برای خودمان، والدینمان و حتی فرزندانمان .

بله خیلی میتواند شیرین باشد زیرا ما هر روز تغییر میکنیم و دیگر به عقب برنمیگردیم و ساخت تندیس آن هم نه تقریباً مشابه بلکه کاملاً شبیه و واقعی و با تمام جزئیات میتواند بسیار هیجان انگیز باشد زیرا فقط همین یک نمونه در آن لحظه در دنیا ساخته شده و کاملاً منحصر به فرد خواهد بود و شما لحظه ای را ثبت کرده اید که قابل تجسم و لمس کردن است و دیگر باز نخواهد گشت و بدون شک با گذر زمان به ارزش آن افزوده خواهد شد.

نمونه هایی که در زیر مشاهده میفرمایید تندیس هایی هستند که با مواد صد در صد بهداشتی از دست و پای نوزادان و کودکان تهیه شده اند که قالبگیری آن نهایتاً یک دقیقه زمان نیاز دارد و هیچ گونه آسیبی به نوزاد یا کودک نخواهد رسید. حتی قالبگیری به قدری ایمن است که برای نوزادان چند روزه هم میتوان استفاده کرد. پس از اینکه قالبگیری انجام شد، قالب با گچ مخصوص و از بهترین و مرغوبترین نوع آن که از نظر کیفیت و استقامت با گچ معمولی قابل مقایسه نیست، پر شده و مطمئناً عمر بسیار طولانی خواهند داشت. در آخر هم با توجه به سلیقه و هزینه مشتری میتوانند رنگ شوند و چیدمان و نمایشی متفاوت داشته باشند.

.

برای تهیه مواد اولیه یا کسب اطلاعات بیشتر، تماس بگیرید

۰۹۳۵۳۳۸۸۱۰۷

امیر یوسف زاده

 

arad01

0001

0003

0004

0005

0002

 

 

[bws_google_captcha]