(آخرین بروز رسانی در تاریخ ۹۹/۰۳/۳۰)

Pack 01

این بسته آموزشی شامل چهار عنوان مقاله است که به صورت تک تک در همین سایت موجود میباشد که عبارتند از:

۱- قالبگیری یک تکه با سیلیکون به زبان ساده – با قیمت ۳۵۰۰۰ تومان

۲- قالبگیری دو تکه با سیلیکون به زبان ساده – با قیمت ۴۵۰۰۰ تومان

۳- آنچه از رزین پلی استر باید بدانیم – با قیمت ۳۰۰۰۰ تومان

۴- طرز تهیه خمیر قالب گیری و مجسمه سازی – با قیمت ۵۰۰۰ تومان

همانگونه که ملاحظه میفرمایید جمع مبالغ بالا ۱۱۵۰۰۰ تومان میشود و علاقه مندانی که قصد تهیه همه موارد را داشتند برای خرید میباست به صورت جداگانه اقدام میکردند و چهار بار عملیات بانکی را انجام میدادند که یک مقدار زمان بر بود. در این بسته همه موارد فوق الذکر به صورت یکجا و در قالب یک فایل فشرده یا در اصطلاح زیپ شده (با حجم کمی بیش از دو مگابایت) در اختیار شما قرار گرفته که برای خرید آن فقط به یک عملیات بانکی نیاز است و در زمان شما صرفه جویی میشود و همچنین مبلغ ۱۵۰۰۰ تومان هم برای آن تخفیف در نظر گرفته شده و میتوانید آن را با مبلغ ۱۰۰۰۰۰ تومان دریافت کنید که با این وجود علاوه بر وقت، در هزینه شما نیز صرفه جویی میشود.

.

این فایل ها همگی به صورت PDF بوده و همراه با تصاویر و عکس های مناسب و مرتبط تهیه شده اند تا یادگیری به بهترین شکل انجام شود و افراد با کمترین ابهام روبرو شوند.

.

این بسته آموزشی برای علاقه مندانی که قصد تولید هرگونه محصول تزئینی مثل مجسمه، وسایل دکوری، شمع و بسیاری از محصولات دیگر و حتی قطعات صنعتی را دارند بسیار مفید است و میتوانند از آن بهره های فراوانی ببرند. آنها با اصول قالبگیری با سیلیکون و ابزار آلات و مواد مورد نیاز آشنا میشوند و تقریبا برای تمام سوالاتی که در این راه با آن مواجه میشوند پاسخی پیدا خواهند کرد.

.

در صورتی که به نکته مبهمی برخورد کردید می توانید در پایین همین صفحه از قسمت نظرات با بنده تماس بگیرید تا در کوتاهترین زمان پاسخگوی شما باشم.

.

در مواقع ضروری نیز می توانید از طریق تلفن با بنده تماس بگیرید.

۰۹۳۵۳۳۸۸۱۰۷

امیر یوسف زاده

.

 

راهنمای خرید: پس از کلیک بر روی دکمه خرید، در پنجره باز شده اطلاعات درخواستی را ثبت کنید و مجددا دکمه خرید را بزنید تا ادامه کار انجام شود .

(اطلاعات درخواستی برای خرید عبارتند از: نام و نام خانوادگی جهت شناسایی شما در سیستم، شماره تماس جهت دسترسی سریع به شما در مواقع ضروری و ایمیل جهت ارسال فایل خریداری شده. اطمینان کامل به شما داده میشود که ایمیل و شماره تماس شما به صورت محرمانه نزد سایت بالکن خواهد بود و هیچگونه استفاده تبلیغاتی نخواهند داشت)

(پس از تراکنش بانکی موفق، لینک دانلود، نمایش داده میشود و همچنین به ایمیلتان نیز ارسال می شود.)

همچنین علاقه مندانی که امکان خرید آنلاین این فایل آموزشی را ندارند، میتوانند مبلغ را به شماره کارت زیر واریز کنند و از طریق واتس اپ به بنده اطلاع دهند تا فایل را به وسیله موبایل و برنامه واتس اپ و یا ایمیل دریافت کنند.

شماره کارت بانک صادرات به نام امیر یوسف زاده

۶۰۳۷۶۹۷۴۶۳۴۷۲۷۳۵

با سپاس از همراهی شما

 

قیمت: ۱۰۰۰۰۰ تومان

[bws_google_captcha]